Başlık | What Jack Gave |
Haftanın | Don't Panic |
Kampanya | What Jack Gave |
Reklamcı | Wateraid |
Marka | WaterAid |
İlk Yayınlanma Tarihi | 2022 / 2 |
Sektör | Institutional/Public Interest/Non-Profit Org. |
Medya Türü | Web Film |
Süre | |
Prodüksiyon Şirketi | Stink Films |
AUDIO POST and SOUND DESIGN | String and Tins |
Founder | Joe Wade |
Yaratıcı Ortak | Rick Dodds |
Strategy and Engagement Partner | Ellie Moore |
Yaratıcı Yönetmen Ortağı | George McCallum |
Reklam Yazarı | Saxony Goodwin |
Senior Account Director | Georgia Williams |
Müşteri Temsilcisi | Alex Tilley |
Prodüksiyon Sorumlusu | Jennifer Clare Houlihan |
Legacy and In Memory Lead | Dominique Abranson |
Mass Engagement Director | Johnty Gray |
Head of Supporter Activation | Nick Miller |
Communications Specialist | Chileshe Chanda |
Voices from the Field Manager | Kate Timbrell |
Yönetmen | Jai Moseley |
Prodüksiyon Sorumlusu | Hannah Bellil |
Prodüktör | Shea Coleman |
Prodüktör | Gandhi El-Chamaa |
Prodüksiyon Sorumlusu | David Rose |
Production Assistant | Anna Peduzzi |
1st AD | Miles Lacey |
2nd AD | Ali Copland |
Runner | Elifcan Yazgun |
Görüntü Yönetmeni | David Bird |
AC | Ilaria Fulvio |
AC | Emma Dillaway |
DIT | Anton Badstuber |
Gaffer | Chaima Ormazabal |
Spark | Beau Wilkinson |
Spark | Johnjoe Besangni |
Stylist | Holly Adamthwaite |
Hair and Make up | Kayla Selway |
Prodüktör | Elena Muntoni |
Art Assistant | Tasneem Elnayal |
Grip | Steve Wells |
Sound Recordist | Hugh Griffiths |
Fotoğrafçı | Adama Jalloh |
FEATURING | Caroline Martins |
FEATURING | Cosmo Oyeniran |
FEATURING | Sterling Betancourt |
FEATURING | Mia Tharia |
FEATURING | Mary Chitundu |
Service Production Company | African Fixer |
Service Producer | Durand Le Sueur |
Prodüktör | Laila Shrand |
Fixer | Abel Silungwe |
Görüntü Yönetmeni | Jason Prins |
Grip | Masuzyo Mwale |
Gaffer | Bright Bwalya |
Sound Recordist | Nicolous Revonyirenda |
Art Department | Elaine McNight |
EDIT | Exile Editorial |
Editör | Travis Moore |
Edit Producer | Julie Zivic |
Renkçi | Richard Fearon |
Özel Efektler | Ablite Media |
Sound Design and Mix | Kaspar Broyd |
Additional Sound Design | Ollie Usher |
Rachel Hough | |
Foley | Cobblestone |
Stephen Ettery |