Başlık | Everything a Fifth Third Better |
Haftanın | Pereira O'Dell |
Kampanya | A Fifth Third Better |
Reklamcı | Fifth Third Bank |
Marka | Fifth Third Bank |
İlk Yayınlanma Tarihi | 2017 / 5 |
Sektör | Banking, Finance, Law & Insurance |
Medya Türü | Web Film |
Süre | |
Müzik | Banjo Music |
Yaratıcı Yönetmen | Robert Lambrechts |
Yaratıcı Yönetmen | Jason Apaliski |
Yaratıcı Yönetmen | Michael Gurman |
Yaratıcı Yönetmen Ortağı | Katie Brinkworth |
Reklam Yazarı | Jonathan Carl |
Sanat Yönetmeni | DJ Murphy |
Reklam Yazarı | Tracy Silagi |
Sanat Yönetmeni | Rachel Ngun |
Social Creative | Oscar Nilsson |
Associate Design Director | Moses Kelany |
Yaratıcı Ekip | Aaron Dietz |
Yaratıcı Ekip | Mandy Dietz |
Yaratıcı Ekip | Matt Courtney |
Executive Interactive Producer | Erin Davis |
Prodüktör | Victoria Whitlow |
Prodüktör | Angela Zappella |
Basılı Malzeme Prodüktörü | Owen Bly |
Content Producer | Josh Diaz |
Director of Project Management | Lindsey Anderson |
Proje Sorumlusu | Alysa Fukunaga |
Director of Business Affairs | Russ Nadler |
Business Affairs Coordinator | Christina Hadley |
Yönetici Direktör | Henry Arlander |
Director of Client Services | Ryan Toland |
Müşteri Direktörü | Natalie Nymark |
Müşteri Süpervizörü | Alex Wilbanks |
Müşteri Süpervizörü | Heather Wargnier |
Müşteri Temsilcisi | Anna Raynor |
Müşteri Temsilcisi | Morgan Theis |
Strategist | Beth Windheuser |
DIRECTOR OF COMMUNICATIONS STRATEGY | Ashley Wells |
Strategist | Breanne Brock |
Social Media Strategist | Sheena Wakely |
Social Media Analyst | Luis Aguilar |
Communications Director | Molly Parsley |
Prodüksiyon Şirketi | Caviar |
Executive Producer / Managing Partner | Michael Sagol |
Prodüksiyon Sorumlusu | Kim Dellara |
Prodüktör | Richard Weager |
Yönetmen | Los Pérez |
Yönetici Direktör | Linda Carlson |
Prodüksiyon Sorumlusu | Rana Martin |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Dani DuHadway |
Editör | Christjan Jordan |
Assistant Editor | Pieter Viljoen |
Editör | Adam Pertosfsky |
Assistant Editor | Marjorie Sacks |
Yaratıcı Yönetmen | Nathan Robinson |
Yaratıcı Yönetmen | Ryan Duggan |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Lorelle Strange |
Editör | Jack Bibbo |
Flame Artist | Mark Everson |
VFX/CG Artist | Miguel Diaz-Rivera |
Renkçi | Nick Sanders |
Color Producer | Kevin Miller |
Color Assist | Kristy Navarro |
Assistant | Yvonne Pon |
Assistant | Gillen Burch |
Mix Company | Matt Wood |
Mix Company | Matt Zipkin |
Prodüksiyon Sorumlusu | Michael Bennett |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Jen Szeto |
Özel Efektler | Aaron Vasquez |
Özel Efektler | Elad Offer |
Yaratıcı Yönetmen | Aaron Vasquez |
Flame Artist | Aaron Vasquez |
CG Artist | Mark Wurts |
CG Artist | Dark Hoffman |
2D Team | KK Lin |
2D Team | Bryan Cobonpue |
Assistant | Deandra Stone |
Telesine | Ntropic |
Ses Tasarım Şirketi | Barking Owl |
Mix Company | Lime Studios |
Mixer | Sam Casas |
Prodüksiyon Sorumlusu | Susie Boyahan |
Kompositör | IVAN LLOPIS |
Proje Sorumlusu | Maria Soler |
Mix Company | One Union San Francisco |
Mixer | Matt Zipkin |
Müzik | Licensed Tracks from APM |
Prodüksiyon Şirketi | Ntropic |