Başlık | War on the Floor |
Haftanın | BBH New York |
Kampanya | War on the Floor |
Reklamcı | Sony Corporation of America |
Marka | Playstation |
İlk Yayınlanma Tarihi | 2018 / 2 |
Sektör | Video Games/Consoles |
Medya Türü | Digital Installation |
Süre | |
Post Prodüksiyon | Platige Image |
Mix | Sound Lounge |
Senior Vice President | Eric Lempel |
Vice President (VP) | Asad Qizilbash |
Director of Marketing | Mike Webster |
Senior Brand Manager | TJ Consunji |
Product Marketing | Josh Sepielli |
Marketing Specialist | Brent Gutierrez |
Brand Manager | Tiffany Chin |
Marketing Program Manager | Morgan Haro |
Senior Director of Video Production | Michael Brynteson |
Senior Manager of Production | Peter Hathaway |
Oyuncu Seçimi | Jamie Bafus |
Agency | BBH New York |
Yaratıcı Ajans Başkanı | Gerard Caputo |
Creative Chairman | John Patroulis |
Grup Yaratıcı Direktörü | Hugo Bierschenk |
Grup Yaratıcı Direktörü | Dean Woodhouse |
Grup Yaratıcı Direktörü | Daniel Bonder |
Grup Yaratıcı Direktörü | Dave Brown |
Yaratıcı Yönetmen Ortağı | Diego Fonseca |
Yaratıcı Yönetmen Ortağı | Taylor Marsh |
Prodüktör | Kate Morrison |
Content | Corinne Porter |
Director of Business Affairs | Librado Sanchez |
Head of Account Management | Brett Edgar |
Müşteri Direktörü | Kendra Schaaf |
Müşteri Temsilcisi | Johnny Skwirut |
Chief Strategy Officer | Kendra Salvatore |
Strategist | Dylan Fauss |
Strateji Planlama | Darus Zahm |
Strategist | Zack Green |
Proje Sorumlusu | Justin Marciani |
Proje Sorumlusu | Cameron Wells |
Projection Event Production Company | Quince Imaging |
Prodüksiyon Sorumlusu | Scott Williams |
Lead Projection | Jay Hutchison |
Project Producer | Eric Gazzillo |
Projectionist | Evan Doss |
Media Server Operator | Liam O |
Projection Design | Anthony Magdon |
Yönetmen | Tomek Baginski |
Prodüksiyon Sorumlusu | Zicz |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Justyna Supernak |
Özel Efektler | Kamil Pohl |
Sanat Yönetmeni | Michał Niewiara |
Motion Capture Studio | Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios |
Senior Manager of Production | Neil Ingram |
Senior Manager | James Scarafone |
Proje Sorumlusu | Teresa |
Manager | Stephen Olsen |
Supervisor | Matt Bauer |
Supervisor | Bill Beemer |
Studio Technician | Ryan Beeson |
Studio Technician | Anthony Pintor |
Technician | Matthew O |
Technician | Jeffrey Price |
Technician | Sean Sterling |
Technician | Wesley Welcomer |
Technician | Charles Searight |
Prodüktör | Walter Gray IV |
Prodüktör | Andrew Marroquin |
Engineer Developer | Mariah Hale |
Production Coordinator | Cristina Robles |
Stage Coordinator | Keith Presswood |
Composition | Bear McCreary |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Peter Scaturro |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Keith Leary |
Prodüksiyon Sorumlusu | Joel Yarger |
Engineering | Anthony Caruso |
Engineering | Steve Kaplan |
Engineering | Nick Spezia |
Editing Şirketi | Andrew Buresh |
Orchestration | Edward Trybek |
Orchestration | Henri Wilkinson |
Orchestration | Jonathan Beard |
Copyist | Andrew Harris |
Scoring Coordinator | Sam Ewing |
Scoring Coordinator | Kaiyun Wong |
Scoring Assistant | David Matics |
Scoring Assistant | Andrew Ransom |
Assistant Composer | Marisa Gunzenhauser |
Orchestra Contractor | Alan Umstead |
Vocal Contractor | James Fitzpatrick |
Ses Tasarım Şirketi | Yellowcab studios |
Lead Sound Designer | Olivier Ranquet |
Sound Design Producer | Corinne Binion |
Mixer | Rob DiFondi |
Audio | Liana Rosenburg |