Başlık | Diamonds |
Haftanın | Johannes Leonardo |
Kampanya | Work Under Pressure |
Reklamcı | Volkswagen |
Marka | Volkswagen ID.4 |
İlk Yayınlanma Tarihi | 2022 / 8 |
Sektör | Cars |
Medya Türü | Television |
Süre | |
Market | United Kingdom |
film müziği | “Weeping Birch” |
VFX / Finishing / Color | Blacksmith |
Ses Post Prodüksiyon | Sonic Union |
Prodüksiyon Şirketi | RESET Content |
Yönetmen | Adam Hashemi |
Founder & Creative Chairman | Leo Premutico |
Founder & Creative Chairman | Jan Jacobs |
Yaratıcı Ajans Başkanı | Julia Neumann |
Grup Yaratıcı Direktörü | Jonathan Santana |
Creative Director/ art director | Carolyn Davis |
Creative Director, Copywriter | Matthew Page |
Design Director | Charles Watlington |
Associate Design Director | Olga Vladova |
Prodüktör | Maria Perez |
Group Executive Creative Director | Rebecca O’Neill |
Prodüksiyon Sorumlusu | victoria bennett |
Prodüktör | Grace Kenney |
Group Strategy Director | Mary Bakarich |
Communications Strategy Director | Cooper Lemon |
Senior Strategist | Brendan Chareoncharutkun |
Senior Strategist | Matthew Choi |
Yönetici Direktör | Dave Morrison |
Prodüksiyon Sorumlusu | Jen Beitler |
Production Service Company | Arts & Sciences |
Prodüktör | Ewen Brown |
DP | Eigil Bryld |
Prodüktör | Christian Friedland |
Costume | Mr. Gammon |
Editing Şirketi | Exile Editorial |
Editör | Jacob Schulsinger |
Assistant Editor | Anchor Mak |
Managing Partner | Sasha Hirschfeld |
Editorial Producer | Grace Hammerstein |
VFX Supervisor | Tom Bussell |
Lead Compositor | Kshitij Khanna |
Compositor | Yebin Ahn |
Compositor | Robert Bruce |
Compositor | Jacob Slutsky |
CG Lead | Olivier Varteressian |
CG Lead | Tuna Unalan |
CG Artist | Jackie Liao |
CG Artist | Kushal Das |
CG Artist | Michael Marsek |
CG Artist | Wei-Ting Duo |
CG Artist | Nick Owoyemi |
CG Artist | Cathy Phan |
CG Artist | Rik Walia |
CG Artist | Sung Joon Kim |
Renkçi | Mikey Pehanich |
Color Assist | Sam Howells |
Executive Producer Color | Charlotte Arnold |
Color Producer | Ashley Goodwin |
Sound Engineer | Steve Rosen |
Sound Engineer | Rob DiFondi |
Audio Post Studio Director | Justine Cortale |
Mix Assist | Joey Glick |
Ses Tasarım Şirketi | Trinitite |
Sound Design and Mix | Brian Emrich |
Müzik | Leland Music |
Managing Director/Music Supervisor | Ed Bailie |
Music Director/Supervisor | Toby Williams |
Kompositör | Dan Deacon |