Başlık | Tomorrow |
Haftanın | Goodby Silverstein & Partners |
Kampanya | SONIC |
Reklamcı | Sonic |
Marka | Sonic |
İlk Yayınlanma Tarihi | 2017 / 6 |
Sektör | Beverages |
Medya Türü | Web Film |
Süre | |
VP of National Marketing | Lori Abou Habib |
Yaratıcı Yönetmen | Burke Morley |
Director of Advertising Production | Ashley Daniel |
Digital Content Lead | David Patt |
VP of Public Relations | Chisti Woodworth |
Manager of Communications | Jason Acock |
Ajans Prodüktörü | Brooke Watkins |
Chairman | Jeff Goodby |
Chairman | Rich Silverstein |
Yaratıcı Ajans Başkanı | Margaret Johnson |
Yaratıcı Yönetmen | Jon Wolanske |
Yaratıcı Yönetmen Ortağı | Justin Ralph |
Reklam Yazarı | Jenna Livingston |
Sanat Yönetmeni | Kevin Leung |
Sanat Yönetmeni | Austin O'Connor |
Reklam Yazarı | Lucas Coutinho |
Sanat Yönetmeni | Charles Lee |
Director of Broadcast Production | Tod Puckett |
Executive Broadcast Producer | Matthew Winks |
Broadcast Producer | Christine Oh |
Director of Interactive Production | Margaret Brett-Kerns |
Basılı Malzeme Prodüktörü | Noah Dasho |
Director of Experiential | Todd Porter |
Executive Interactive Producer | Danielle Riccardi |
Social+ Producer | Kateri McLucas |
Social+ Producer | Alison Plansky |
Prodüktör | Megan Mulliga |
Prodüktör | Amanda Steigerwald |
Yönetmen | Isaak le |
Görüntü Yönetmeni | Mark Sandhoff |
Assistant Director | Greg Sumner |
Key Grip | Andre Garcia-Cruz |
Müşteri Direktörü | Leslie Barrett |
Müşteri Direktörü | Jenna Duboe |
Müşteri Direktörü | Kaitlin Giannetti |
Müşteri Temsilcisi | Samantha Akins |
Assistant Account Manager | Sarah Lucia |
Group Brand Strategy Director | Bonnie Wan |
Strategist | Melanie Wong |
Strategist | Ginny Rider |
Group Communication Strategy Director | Dong Kim |
Strategist | Victoria Barbatelli |
Business Affairs Associate Director | Judy Ybarra |
Business Affairs Associate Manager | Chrissy Shearer |
Business Affairs Associate Manager | Jane Regan |
Prodüksiyon Şirketi | Biscuit Filmworks |
Yönetmen | Clay Weiner |
Yönetici Direktör | Shawn Lacy |
Prodüksiyon Sorumlusu | Holly Vega |
Production lead | Rachel Glaub |
Production lead | Mercedes Allen-Sarria |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Lisa Stockdale |
Editing Şirketi | Arcade |
Editör | Nick Rondeau |
Managing Partner | Damian Stevens |
Prodüksiyon Sorumlusu | Crissy DeSimone |
Prodüktör | Kirsten Thon-Webb |
Prodüktör | Adam Parker |
Assistant | Ryan Andrus |
Assistant | Paulo Miramontes |
Telesine | The Mill LA |
Renkçi | Greg Reese |
Özel Efektler | Timber |
Yaratıcı Yönetmen | Jonah Hall |
Yaratıcı Yönetmen | Kevin Lau |
Prodüksiyon Sorumlusu | Sabrina Elizondo |
Prodüktör | Megan Kennedy |
Flame Artist | Chris Homel |
Flame Artist | Brandon Harden |
Mix Company | Lime Studios |
Mixer | Joel Waters |
Mixer | Stephen Fredericks |
Music & Sound Design | Butter Music |
Prodüksiyon Sorumlusu | Annick Mayer |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Jason Weiss |
Kompositör | Max Schad |