Başlık | School Night |
Haftanın | Saatchi & Saatchi |
Kampanya | School Night |
Reklamcı | EE |
Marka | EE |
İlk Yayınlanma Tarihi | 2023 |
Sektör | Internet Service Providers |
Medya Türü | Branded Content |
Süre | |
film müziği | Faithless - Insomnia |
Ses | Factory Studios |
Prodüksiyon Şirketi | Art Practice |
Prodüksiyon Şirketi | Love Song |
Yönetmen | Daniel Wolfe |
Editing Şirketi | Marsheen |
Post Prodüksiyon | The Mill London |
Yönetmen | Elliott Power |
Yaratıcı Yönetmen | William John |
Sanat Yönetmeni | George Coyle |
Reklam Yazarı | Samuel Simmonds |
Görüntü Yönetmeni | Diego Garcia |
Design Director | James Crickmore |
Chief Strategy Officer | Richard Huntington |
Planner | Olivia Stubbings |
Planning Director | Ophelia Stimpson |
Managing Partner | Jonathan Tapper |
Business Lead | Charlotte Elwig |
Business Lead | Rania Kouros |
Business Lead | Sophie deGraft Johnson |
Account Management | James Graham |
Account Management | Katya Hanbury-Williams |
Account Management | Elliot Handler |
Account Management | Barnaby Clarke |
Account Management | Louisa Pudney |
Account Management | Charlotte Johnston |
Account Management | Maddie Williams |
Chief Production Officer | Jessica Ringshall |
Production Director | Rachel Solomon |
Prodüktör | Dan Heighes |
Prodüktör | Alex Pemberton |
Prodüktör | Richard Firminger |
Prodüktör | Harriette MacNaughton |
Prodüktör | Rosie Nolan |
Prodüktör | Amy Blakey |
Prodüktör | Anna Haywood |
Executive Service Producer | James Guy |
Service Producer | Shirley O’Connor |
Service Producer | Jon Adams |
Prodüktör | Arthur De Borman |
Costume | Hannah Eans |
Prodüktör | Maeve McMahon |
Oyuncu Seçimi | Kharmel Cochrane |
Oyuncu Seçimi | Claire Catteson |
Editör | Dom Leung |
Editör | Dave Davis |
Editorial Producer | Harriet Cawley |
VFX Supervisor | Dan Williams |
Post-production Supervisor | Saskia Delius |
Post-production Supervisor | Evelyn O’Reilly |
2D Lead | Carl NORTON |
2D Lead | Lora Nikolaeva |
2D Lead | Stephen Miller |
Compositing | Pete Atack |
Tasarımcı | Paul Hunt |
Tasarımcı | Adam Roche |
Tasarımcı | Barry Hunt |
Post Prodüksiyon | company 3 |
Renkçi | Simon Bourne |
Color Producer | Chris Anthony |
Sound Engineer | Anthony Moore |
Sound Engineer | Mark Hills |
Ses Prodüktörü | Beth Massey |