Başlık | Not Taxes |
Haftanın | Wieden + Kennedy |
Kampanya | Come To TurboTax |
Reklamcı | Intuit Inc. |
Marka | TurboTax |
İlk Yayınlanma Tarihi | 2023 / 1 |
Sektör | IT Solutions & Professional Networks |
Medya Türü | Television |
Süre | |
film müziği | “Plantasia” by Mort Garson |
VFX Company | A52 Visual Effects |
Yaratıcı Ajans Başkanı | Ana Balarin |
Yaratıcı Ajans Başkanı | Hermeti Balarin |
Yaratıcı Ajans Başkanı | John Petty III |
Yaratıcı Yönetmen | Patty Orlando |
Yaratıcı Yönetmen | Kevin Jones |
Sanat Yönetmeni | Caitlin Alexander |
Sanat Yönetmeni | Hernan Pettinaroli |
Sanat Yönetmeni | Jason Turner |
Reklam Yazarı | Brooke Barker |
Reklam Yazarı | Juan Vassallo |
Prodüktör | Orlee Tatarka |
Prodüktör | Katie McCain |
Ajans Prodüktörü | Sydni Chustz |
Ajans Prodüktörü | Kacey Klonsky |
Creative Operations Manager | Lauren Walker |
Creative Operations Manager | Sebastian Obando |
Design Director | David Trujillo |
Tasarımcı | Reshi Dev |
Tasarımcı | Reena Chai |
Tasarımcı | Seth Shelman |
Design Producer | Tara Neilsen |
Studio Specialist | Vicki Liu |
Group Strategy Director | Brooke-Lynn Howard |
Strategy Director | Christian Clay |
Prodüksiyon Şirketi | Arts & Sciences |
Yönetmen | Fiona McGee |
Managing Director/Partner | Mal Ward |
Managing Partner / Executive Producer | Marc Marrie |
Executive Producer / Director of Production | Christa Skotland |
Prodüktör | Milena Milicevic |
Prodüktör | Patrick Harris |
DP | Ross Giardina |
Prodüktör | Clement Price-Thomas |
1st AD | Mark Robinson |
Editing Şirketi | Joint Editorial Portland |
Editör | Eric Hill |
Editör | JB Jacobs |
Assistant Editor | Charlie Harrington |
Assistant Editor | CJ Duncan |
Assistant Editor | Kris Faris |
Assistant Editor | Molly Preston |
Post-production Producer | Jenny Greenfield |
Associate Producer | Izzie Raitt |
Prodüktör | Catherine Liu |
Executive Post Producer | Kathleen Russell |
VFX Creative Director / Shoot Supervisor | Andres Barrios |
VFX Supervisor | Matt Sousa |
2D Artist | John Valle |
2D Artist | Richard Hirst |
2D Artist | Michael Vaglienty |
Matte Painting | Nick Sullo |
Head of CG | Andy Wilkoff |
CG Supervisor | Adrian Grey |
3D Artist | Jose Limon |
3D Artist | Ryan Taylor |
3D Artist | Joey Bettinardi |
3D Artist | Joseph Chiechi |
CG Creative Director | Benjamin Woodlock |
Tasarımcı | Sky Bird |
Tasarımcı | Liz Margiotta |
Senior Animator | Richard “Trix” Taylor |
Senior VFX Producer | Ashlee Biss |
VFX Executive Producer | Patrick Nugent |
VFX Executive Producer | Kim Christensen |
Yönetici Direktör | Jennifer Sofio-Hall |
Head of 3D | Alex Ramos |
Renklendirme | Company 3 |
Renkçi | Tom Poole |
Senior Color Producer | Shannen Troup |
Ses | Field Day Sound |
Sound Design and Mix | Noah Woodburn |
Sound Design and Mix | Morgan Johnson |
Executive Sound Producer | Leslie Carthy |