Başlık | The Route |
Haftanın | TBWA\Chiat\Day New York |
Kampanya | Unfinished Stories |
Reklamcı | The Travelers Companies, Inc. |
Marka | Travelers Insurance |
İlk Yayınlanma Tarihi | 2018 / 11 |
Sektör | Insurance |
Medya Türü | Web Film |
Süre | |
film müziği | “Limitless” by B-E-L-L-S |
Daha fazla bilgi | https://www.seeunfinishedstories.com/ |
Prodüksiyon Şirketi | Variable |
Prodüksiyon Şirketi | Cartel |
Prodüksiyon Şirketi | The Mill New York |
Renklendirme | The Mill New York |
Yaratıcı Ajans Başkanı | Chris Beresford-Hill |
Yaratıcı Yönetmen | Walt Connelly |
Senior Art Director | Alex Holm |
Senior Copywriter | Avi Steinbach |
Group Creative Director/Head of Design | Chris Rowson |
Motion Graphics Designer | Seokmin Hong |
Senior Designer | Robyn Makinson |
Prodüktör | John Doris |
Prodüksiyon Sorumlusu | Chris Klein |
Ajans Prodüktörü | Kelly Sutton |
Ajans Prodüktörü | Sarah Haroldson |
Editör | Andrew Nethery |
Editing Şirketi | RedSlash |
Post Prodüksiyon | Pietra Cangialosi |
Group Account Director | Carrie Lipper |
Müşteri Direktörü | Mark Donohue |
Müşteri Temsilcisi | Jeannine Yawn |
Associate Account Manager | Isabella Dahlke |
Business Affairs Manager | Stephanie Ambroise |
Global Strategy Director | Sami Salmenkivi |
Animation Production Company | Psyop |
Yönetmen | Trevor Conrad |
Prodüksiyon Sorumlusu | Justin Booth-Clibborn |
Prodüktör | Amy Martz |
Lead Designer | Trevor Conrad |
Tasarım Şirketi | Tuna Bora |
Tasarımcı | Edmund Liang |
Tasarımcı | Stephanie Stromenger |
Storyboard Artist | Paul Cohen |
Storyboard Artist | Armand Serrano |
Boardomatic Editor | Rob Cavedo |
Animation Partner | Nørlum |
Creative Lead | Mikkel Mainz |
Proje Sorumlusu | Carla Louro |
Assistant Project Manager | Elena Alexa |
Prodüktör | Frederik Villumsen |
Layout Background Artist | Morten Lund |
Animasyon | Mikkel Mainz |
Animasyon | Søren Krøjgaard |
Animasyon | Corentin Monnier |
Animasyon | Stina Willadsen |
Animasyon | Stine Dalsgaard |
Animasyon | Keld Nissen |
Compositing | Christina Brix |
Compositing | Morten Lund |
Intern | Nikolas Powell |
Intern | Kenny Leoncito |
Intern | Aurora Hansen |
Intern | Renato Lertora |
Yönetmen | Steve Hoover |
Görüntü Yönetmeni | Danielle Stewart |
Prodüksiyon Sorumlusu | Tyler Ginter |
Prodüksiyon Sorumlusu | ALEX FRIEDMAN |
Supervising Producer | Paige DeMarco |
Prodüktör | Jon Simonetta |
Production Coordinator | Rocco Campanelli |
AC/DIT | Jeff Levine |
Gaffer | Michael Winn |
Mixer | Owen Bradford |
HMU | Melissa Martin |
Editör | Chris Catanach |
Editorial Company Executive Producer | Lauren Bleiweiss |
Editorial Producer | Joanna Hall |
Assistant Editor | Zach Kaigler |
Assistant Editor | Dan Gutterman |
VFX Executive Producer | Heath Raymond |
VFX Producer | Lauren Orban |
Production Coordinator | Roberto Herrera |
2D Lead | Drew Maloney |
Renkçi | Michael Rossiter |
Color Producer | Evan Bauer |
Color Assist | Nate Seymour |
Music Consultant | Elias Music |
Executive Music Producer | Joey Netter |
Music Producer | Matt Phenix |
Music Creative Director | Eric Ronick |
Music Mix | Zach Golden |
Sound Designer | Evan Wood |
Sanatçı | Adi Goldstein |
Müzik Kütüphanesi | FLIKTRAX |
Vice President, Advertising & Media | John Morris |
Advertising & Branding | Peter Wiggenhauser |