Başlık | Drive-Out Cinema |
Haftanın | Goodby Silverstein & Partners |
Kampanya | The Fate of the Furious |
Reklamcı | Comcast/Xfinity |
Marka | Comcast/Xfinity |
İlk Yayınlanma Tarihi | 2017 / 4 |
Sektör | Consumer Electronics & Audio-Visual |
Medya Türü | Web Film |
Süre | |
Prodüksiyon Şirketi | HēLō |
Chairman | Rich Silverstein |
Yaratıcı Ajans Başkanı | Margaret Johnson |
Yaratıcı Yönetmen | Jeff Gillette |
Yaratıcı Yönetmen | Jens Waernes |
Yaratıcı Yönetmen | Jon Wolanske |
Yaratıcı Yönetmen Ortağı | Rohan Cooke |
Yaratıcı Yönetmen Ortağı | Laura Petruccelli |
Reklam Yazarı | Laura Petruccelli |
Reklam Yazarı | Craig Shervin |
Sanat Yönetmeni | Rohan Cooke |
Sanat Yönetmeni | Charles Lee |
Sanat Yönetmeni | Louis Xinran Li |
Director of Broadcast Production | Tod Puckett |
Executive Broadcast Producer | James Horner |
Broadcast Producer | Stephanie DeNatale |
Assistant Broadcast Producer | Samantha Tarde |
Managing Partner | Leslie Barrett |
Müşteri Direktörü | Jason Bedecarré |
Müşteri Direktörü | Georgia Newton |
Müşteri Temsilcisi | Perry Kayla Fox |
Assistant Account Manager | Emily Kelly |
Group Brand Strategy Director | John Thorpe |
Brand Strategy Director | Andrew Mak |
Director of Business Affairs | Judy Ybarra |
Business Affairs Associate Manager | Rodney Hameroff |
Yönetmen | Jeff Tremaine |
Prodüksiyon Sorumlusu | Justin Moore-Lewy |
Prodüksiyon Sorumlusu | Shanna Newton |
Yönetici Direktör | Brendan Kiernan |
Prodüksiyon Sorumlusu | Andrew Oppenheimer |
Prodüktör | Tina Nakane |
Görüntü Yönetmeni | Wyatt Troll |
Prodüktör | Robb Buono |
SFX Supervisor | Jim Schwalm |
Stunt Coordination | Oakley Lehman |
Editing Şirketi | Cut & Run |
Editör | Pete Koob |
Assistant Editor | Christopher Kasper |
Assistant Editor | Andy Berner |
Yönetici Direktör | Michelle Eskin |
Prodüksiyon Sorumlusu | Deanne Mehling |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Sara Stasinos |
Grade | Company 3 |
Renkçi | Sean Coleman |
Prodüktör | Matt Moran |
Post Prodüksiyon | CT-SF |
Prodüksiyon Sorumlusu | Melanie Bass |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Felicia Libby |
Flame Artist | Zac Dych |
Flame Artist | David Valencic |
Ses Tasarım Şirketi | LSD |
Sound Designer | Michael Anastasi |
Mix | Lime |
Mixer | Rohan Young |
Audio Assistant | Ben Tomastik |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Kayla Phungglan |
Prodüksiyon Sorumlusu | Susie Boyajan |
Animasyon | Natasha Candelaria |
Yaratıcı Yönetmen | Mike Landry |
Executive Post-Producer | John Dutton |
Michael Damiani |