Başlık | Face Off: DORITOS BLAZE vs. MTN DEW ICE (Teaser) |
Haftanın | Goodby Silverstein & Partners |
Kampanya | Super Bowl Commercial with Peter Dinklage and Morgan Freeman |
Reklamcı | PepsiCo Inc. |
Marka | Doritos / Mtn Dew |
İlk Yayınlanma Tarihi | 2018 / 1 |
Sektör | Soft Drinks, Tonics |
Medya Türü | Television |
Süre | |
Agency | Goodby Silverstein & Partners |
Chairman | Rich Silverstein |
Yaratıcı Ajans Başkanı | Margaret Johnson |
Yaratıcı Yönetmen Ortağı | Laura Petruccelli |
Yaratıcı Yönetmen Ortağı | Rohan Cooke |
Sanat Yönetmeni | Ryan Tovani |
Reklam Yazarı | Caroline Cappelli |
Social | Michael Kang |
Social | Matt Casey |
Director of Broadcast Production | Tod Puckett |
Prodüksiyon Sorumlusu | Leila Gage |
Ajans Prodüktörü | Christina Wells |
Group Brand Strategy Director | Ralph Paone |
Brand Strategy Director | Hayley Pardoe |
Communications Strategist | Nicole Bruno |
Director of Business Affairs | Judy Ybarra |
Business Affairs Manager | Chrissy Shearer |
Managing Partner | Brian McPherson |
Müşteri Direktörü | Meredith Williams |
Müşteri Direktörü | Chris Nilsen |
Müşteri Temsilcisi | Ariel Berk |
Assistant Account Manager | Livia Biedermann |
Community Manager | Kristine Ciardello |
Basılı Malzeme Prodüktörü | Noah Dasho |
Fotoğrafçı | Quinn Gravier |
Prodüksiyon | RESET Content |
Yönetmen | Nabil |
Görüntü Yönetmeni | Dariusz Wolski |
Managing Partner | Dave Morrison |
Prodüksiyon Sorumlusu | Deannie O |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Jessica Lee |
Editing Şirketi | Rock Paper Scissors |
Editör | Damion Clayton |
Assistant Editor | Mike Spagnoli |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Dina Ciccotello |
Prodüktör | Shada Shariatzadeh |
Prodüksiyon Sorumlusu | Rana Martin |
Yönetici Direktör | Linda Carlson |
Yönetici Direktör | Jennifer Sofio Hall |
VFX PRODUCTION | The Mill |
Prodüksiyon Sorumlusu | Enca Kaul |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Hillary Thomas |
Production Coordinator | Mary Mondrus |
Shoot Supervisor | Edward Shires |
VFX Creative Director | The Mill |
Yaratıcı Yönetmen | Tara Demarco |
2D Lead | Tara Demarco |
3D Lead Artist | Shaun Comly |
2D Artist | Rob Winfield |
2D Artist | Elad Offer |
2D Artist | Mandy Sorenson |
2D Artist | Peter Sidoriak |
2D Artist | Yukiko Ishiwata |
2D Artist | Chris Hunsberger |
2D Artist | Chistel Hazard |
2D Artist | Kai Chun Tsai |
2D Artist | Tim Robbins |
3D Artist | Daniel Stern |
3D Artist | Charles Storniolo |
3D Artist | Daniel Soo |
3D Artist | Jason Kim |
3D Artist | Benjamin Chan |
3D Artist | Jinguang Huang |
3D Artist | Lamarcus Harvey |
3D Artist | Michael Lori |
3D Artist | Danny Garcia |
3D Artist | Alice Panek |
3D Artist | Elizabeth Hammer |
Matte Painting | Itai Muller |
Matte Painting | Bill Mather |
Matte Painting | Roger Kupelian |
Renklendirme | Company 3 |
Renklendirme | Dave Hussey |
Renklendirme | Natasha Uppal |
Ses Tasarım Şirketi | Michael Anastasi |
Ses Tasarım Şirketi | Kai Paquin |
Mixer | Joel Waters |
Audio Assistant | Chris Nungary |
Prodüksiyon Sorumlusu | Susie Boyajan |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Kayla Phungglan |
Yaratıcı Yönetmen | Mike Landry |
Prodüksiyon Sorumlusu | John Dutton |
Prodüksiyon Sorumlusu | Luke Dillon |
2D Animation | Nick Bizzack |
Sound Engineer | Nic DeMatteo |