Başlık | Doors |
Haftanın | Cossette Communication-Marketing |
Kampanya | We’re on it |
Reklamcı | BDC (Canada) |
Marka | BDC |
İlk Yayınlanma Tarihi | 2022 / 10 |
Sektör | Banking & Financial Services, Investments, Stock Brokers |
Medya Türü | Television |
Süre | |
Sanat Yönetmeni | Mylène Bénard |
Yaratıcı Yönetmen | Anne-Claude Chénier |
Yaratıcı Yönetmen Ortağı | Olivier Fortin |
Yaratıcı Yönetmen | Anik Ouellet |
Ajans Prodüktörü | Marie-Claude Francoeur |
Ajans Prodüktörü | Catherine Dumas |
Account Management | Olympe Ramonatxo |
Prodüksiyon Şirketi | Scouts Honour |
Yönetmen | Brent Foster |
DP | Kristofer Bonnell |
Prodüktör | Simon Dragland |
Prodüksiyon Sorumlusu | Rita Popielak |
Prodüksiyon Sorumlusu | Simon Dragland |
Prodüksiyon Sorumlusu | Brady MacIsaac |
Production Coordinator | Annabelle Rodicq |
1st AD | Sam Pecoraro |
2nd AD | Menelik King |
Kamerasaman | Luke Saagi |
1st AC | Alex Dametto |
2nd AC | Dorian Findlay |
1st AC | Mike Pesut |
2nd AC | Mike Yablonski |
F27 Tech | Alastair Sinclair |
Remote Head Tech | Christiaan Cloete |
Gaffer | Sam Lebel-Wong |
Best Boy Electric | Bryan Brooks |
Electrician | Steve Roberts |
Electrician | Matt Richardson |
Key Grip | Derek Teakle |
Best Boy Grip | Alistair Dempsey |
Grip | Dan Veldman |
Grip | Paul Riikonen |
Equipment Manager | Rich Pryce |
Prodüktör | Katherine Salnek |
Sanat İşleri Satın Alma Sorumlusu | David Dennis |
Props Master | Tony Massey |
Assistant Buyer | Joey D'Angelo |
Art Coordinator | Clinton Maynard |
Lead Dresser | Alexander Kennedy |
Set Dresser | Nathan Rideout |
Set Dresser | Kathleen Barrett |
Set Dresser | Zach Litzgus |
Production Assistant | Mohan Fitzgerald |
Production Assistant | Colette Todoroff |
Location Manager | Bill Dawe |
Stilist | Kate Day |
Stylist Assistant | Allie Yonick |
Oyuncu Seçimi | Jigsaw Casting |
HMU | Heather Fox |
VTR | Michael Powell |
DIT | Lanny Bolger |
Ses | Jordan Cutler |
Unit Manager | Chuck MacIntosh |
Editör | Michael Barker |
Assistant Editor | Kerstin Juby |
Assistant Editor | Ilya Sarossy |
Editorial Company Executive Producer | Kristina Anzlinger |
Senior Producer | Kayan Choi |
Online Studio | Studio Feather |
Renkçi | Ana Escorse |
Color Assist | Katarina Zecevic |
Color Assist | Ebi Agbeyegbe |
Online / VFX | Julian Van Mil |
VFX Artist | Karol Kisiel |
VFX Assistant | Dequiera Atherton |
VFX Executive Producer | Sara Windrim |
VFX Producer | Airees Angellakis |
Music | Cult Nation |
Prodüksiyon | François Bélanger |
Prodüksiyon | Sean Sable |
Pianist | Patrick Hewan |
Post Production Coordinator | Melissa Hassing |
Creative Research | Tricia Zaremba |