Başlık | Fearless Kids Aren't Born, They're Made |
Haftanın | David&Goliath |
Kampanya | Grow Bolder |
Reklamcı | Universal Parks & Resorts |
Marka | Universal Parks & Resorts |
İlk Yayınlanma Tarihi | 2018 / 2 |
Sektör | Hotels, Resorts |
Medya Türü | Web Film |
Süre | |
Prodüksiyon Şirketi | Ridley Scott Creative Group |
Founder | David Angelo |
Yaratıcı Ajans Başkanı | Bobby Pearce |
Yaratıcı Yönetmen | Ben Purcell |
Sanat Yönetmeni | Tracey Chan |
Reklam Yazarı | Chris Santaiti |
Director of Broadcast Production | Paul Albanese |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Dustin Oliver |
Prodüktör | Sana Bawania |
Director of Business Affairs | Rodney Pizarro |
Business Affairs Manager | Jason DelosSantos |
Müşteri Direktörü | Jamie Simms |
Müşteri Temsilcisi | Jenavieve Cazares |
Group Strategy Director | Donesh Olyaie |
Strategist | Justine Basil |
Proje Sorumlusu | Mike Antonellis |
Director of Digital Production | Peter Bassett |
Digital Producer | Kyle Stein |
Digital Design | Meagan Steinkamp |
UX Designer | John Randall IV |
Programcı | Benjamin Smith |
Programcı | Mariano Echegoyen |
Yönetmen | Tobias Granström |
Görüntü Yönetmeni | Aril Wretblad |
President | Jules Daly |
Vice President (VP) | Marjie Abrahams |
Prodüksiyon Sorumlusu | Marjie Abrahams |
Prodüktör | Elicia Laport |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Linda Masse |
Editorial house | Spinach |
Editör | Adam Bright |
Prodüksiyon Sorumlusu | Jonathan Carpio |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Patricia Gushikuma |
Lead VFX | JAMM VFX |
Özel Efektler | Andy Boyd |
Lead CG | Andy Boyd |
Özel Efektler | Jake Montgomery |
Composition | Jake Montgomery |
Flame Artist | Brian Hajek |
Flame Artist | Mark Holden |
Lead CG Lighter | Brian Burke |
CG Artist | Zachary DiMaria |
CG Artist | JT Lawrence |
CG Animator | Asher Edwards |
CG Animator | Les Major |
Prodüksiyon Sorumlusu | Asher Edwards |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Ashley Greyson |
Production Coordinator | Justine Pregler |
Raptor VFX | Tippett Studio |
Prodüksiyon Sorumlusu | Paul Grimshaw |
Özel Efektler | Matt Jacobs |
Özel Efektler | Eric Leven |
Özel Efektler | Lee Hahn |
VFX Coordinator | Brenden Hawkins |
CG Supervisor | Brad Fox |
VFX Editor | Joey Santana |
Model Lead | Steve Jubinville |
Paint Lead | John Rader |
Puppet Lead | Eric Jeffery |
Match Move | Devin Breese |
Match Move | Eric Marko |
Animation Supervisor | Tom Gibbons |
Animasyon | Guido Muzzarelli |
Animasyon | Nate Ross |
Animasyon | Lighting TD |
Animasyon | Lighting TD |
Comp Lead | Ross Nakamura |
Roto | Dave Sullivan |
Color Supervisor | Page Frakes |
Online & Color | MPC |
Renkçi | Mark Gothin |
Müzik | A Hero Rises |
Ses Tasarım Şirketi | Margarita Mix |
Sound Engineer | Nathan Dubin |
Prodüksiyon Sorumlusu | Michele Millard |