Başlık | #MeToo |
Haftanın | Deutsch NY |
Kampanya | #MeToo |
Reklamcı | Me Too Movement/Girls for Gender Equity |
Marka | Girls for Gender Equity |
Posted | Nisan 2019 |
Sektör | Institutional/Public Interest/Non-Profit Org. |
Medya Türü | Web Film |
Süre | |
Ses | 740 Sound Design & Mix |
Müzik Şirketi | Duotone Audio Group |
Ses Tasarım Şirketi | Duotone Audio Group |
Founder | Tarana Burke |
Chief Strategist (Girls for Gender Equity) | Tarana Burke |
Managing Partner | Mervyn Marcano |
Communication + Engagement (Blackbird) | Mervyn Marcano |
Chief Creative Officer North America | Pete Favat |
EVP Executive Creative Director | Jorge Calleja |
Sanat Yönetmeni | Jorge Calleja |
EVP Head of Design | Adhemas Batista |
Yaratıcı Yönetmen | Carmen Love |
Reklam Yazarı | Chelsea Curry |
Sanat Yönetmeni | Katie Dittman |
Chief Strategy Officer | Kelsey Hodgkin |
SVP Executive Producer | Mary Ellen Duggan |
SVP Executive Integrated Producer | Margaret Nickerson |
Senior Integrated Producer | Jesse Pugh Ferguson |
SVP Director of Integrated Business Affairs | Gabriela Farias |
SVP Director of Traffic Operations | Carie Bonillo |
Senior Integrated Business Affairs | Saeyoung Kim |
President Deutsch Los Angeles | Kim Getty |
EVP Group Account Director | Montse Barenna |
Vice President (VP) | Acacia May |
Director of Experience | Acacia May |
Müşteri Süpervizörü | Nissa Gutierrez |
VP Director of Communications | Mikaela Liboro |
PR manager | Karina Brennan |
Ses | Steelhead |
Ses Mühendisi | Cayce Sylvester |
Yönetici Direktör | Ted Markovic |
Prodüksiyon Sorumlusu | Adam Becht |
Terry Miglin | |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Patrick Lewis |
Mixer | Chris Pinkston |
Prodüksiyon Sorumlusu | Scott Ganary |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Jeff Martin |
Assistant Mixer | Will Pugh |
Mix Engineer | Tom Paolantonio |
Mix Engineer | Matt Miller |
Assistant Mixer | Lisa Mermelstein |
Prodüksiyon Sorumlusu | Susie Boyajan |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Kayla Phungglan |
Yönetmen | Pedro Lavin |
Tasarımcı | Pedro Lavin |
Animation Director | Marika Cowan |
Tasarımcı | Marika Cowan |
Animasyon | Mayukh Goswami |
Kompositör | Sean Wehrli |
Prodüksiyon Sorumlusu | Lydia Holness |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Jodi Kraushar |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Nyenye Kitchings |
Animasyon | Mayukh Goswami |
Kompositör | Sean Wehrli |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Jodi Kraushar |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Nyenye Kitchings |
Prodüksiyon Şirketi | Hornet |
Yönetmen | Natalie Labarre |
Prodüksiyon Sorumlusu | Hana Shimizu |
Prodüktör | Sang-Jin Bae |
Development Producer | Kristin Labriola |
Senior Producer | Cathy Kwan |
Editör | Stephanie Andreou |
Production Coordinator | Riley Spencer |
Storyboard Artist | Natalie Labarre |
Animator | Natalie Labarre |
Animator | Sami Healy |
Animator | Sara Litzenberger |
Composition | Mike Luzzi |
Animasyon | Angela de Vito |
Animasyon | Natalie Labarre |
Animasyon | Sami Healy |
Animasyon | Sara Litzenberger |
Animation Interns | Andres Padilla |
Animation Interns | Ella Dobson |
Animation Interns | Kathleen Gleeson |
Animation Interns | Seongjin Yoon |
Kompositör | Ted Wiggin |
Design Studio | Elastic |
Creative Supervision | Heidi Berg |
Creative Supervision | Lisa Bolan |
Type Designer | Benjamin Woodlock |
Animasyon | Steven Biggert |
Animasyon | Earl Burnley |
Animasyon | Alex Silver |
Cel Animasyon | Michael Relth |
Cel Animasyon | Jahmad Rollins |
Editör | Rachel Fowler |
Senior Producer | Paul Makowski |
Prodüktör | Kate Berry |
Prodüksiyon Sorumlusu | Luke Colson |
Yönetici Direktör | Jennifer Sofio-Hall |
Executive Creative Director Partner | Brien Holman |
Executive Director Brand Partnerships Partner | Jayson Whitmore |
Managing Director Partner | Jen Lucero |
Sanat Yönetmeni | Juliet Park |
Sanat Yönetmeni | Heather-Lynn Aquino |
Prodüksiyon Sorumlusu | Heather-Lynn Aquino |
Prodüksiyon Sorumlusu | Rhys Demery |
Prodüktör | Eric Zapakin |
Müzik | Doutone |
Yönetici Direktör | David Leinheardt |
Prodüksiyon Sorumlusu | Ross Hopman |
Prodüksiyon Şirketi Prodüktör | Gio Lobato |
Sound Designer | Juan Aboites |
Sound Designer | Andy Green |
Prodüksiyon Sorumlusu | Greg Tiefenbrun |
Audio Post | Greg Tiefenbrun |
Musicology | Dan Dixon |