Başlık | Turkey Record |
Haftanın | Johannes Leonardo |
Kampanya | Keep It Oscar |
Reklamcı | Oscar Mayer |
Marka | Oscar Mayer |
İlk Yayınlanma Tarihi | 2021 / 4 |
Sektör | Fresh Meat, Sausages |
Medya Türü | Television |
Süre | |
Özel Efektler | CarbonVFX (New York) |
Renklendirme | CarbonVFX (New York) |
Özel Efektler | MPC NY |
Reklam Sorumlusu | Jess Vultaggio |
Reklam Sorumlusu | Andrew Louie |
Reklam Sorumlusu | Emily Kerschner |
Reklam Sorumlusu | Megan Magnuson Lang |
Reklam Sorumlusu | Abby Allsop |
Yaratıcı Ajans Başkanı | Jan Jacobs |
Yaratıcı Ajans Başkanı | Leo Premutico |
Yaratıcı Yönetmen | Rachel Frederick |
Yaratıcı Yönetmen | Maclean Jackson |
Yaratıcı Yönetmen | John Regan |
Yaratıcı Yönetmen | Bryan Barnes |
Yaratıcı Yönetmen | Allison Lackey |
Senior Copywriter | Jordan Dodson |
Senior Art Director | Amanda Younger |
Senior Copywriter | Celia Mortlock |
Design Director | Charles Watlington |
Tasarımcı | Christina Hillman |
Director of Creative Resources | Camilla Scales |
Senior Project Manager | Sarah Scardillo |
Prodüktör | Maria Perez |
Group Executive Producer | Brett Fisher |
Senior Producer | Doug Moffitt |
Senior Producer | Danica Rosen |
Senior Producer | Miral Patel |
Senior Producer | Frannie Schultz |
Digital Producer | Rose Mahan |
President | Bryan Yasko |
Yönetici Direktör | Emily Wilcox |
Group Account Director | Elektra O'Malley |
Müşteri Direktörü | Peter Burgwald |
Müşteri Süpervizörü | Jocelyn Choi |
Müşteri Süpervizörü | Joel Bebasa |
Müşteri Temsilcisi | Eddy Cao |
Head of Strategy | Mark Aronson |
Group Strategy Director | Emily Elias |
Senior Strategist | Donovan Triplett |
Head Of Communications Strategy | Megan Piro |
Communications Strategy Director | Charley Cobbin |
Director of Business Affairs | Alesa Blanchard-Nelson |
Associate Director, Business Affairs | Cindy Gines |
Traffic Manager | Sargia Green |
Prodüksiyon Şirketi | Prettybird |
Yönetmen | Calmatic |
Prodüksiyon Sorumlusu | Suzanne Hargrove |
Prodüktör | RIka Osenberg |
Prodüktör | Dennis Beiber |
DP | Chris Ripley |
Editing Şirketi | Exile Editorial |
Editör | Kyle Brown |
Assistant Editor | Eduardo Wong |
Editing Company Head of Production | Evyn Bruce |
Editorial Executive Producer | Sasha Hirschfield |
Editorial Producer | Eileen Miraglia |
Editing Şirketi | Whitehouse Post |
Editör | Matt Badger |
Assistant Editor | Paul Rummerfield |
Editorial Company Executive Producer | Caitlin Grady |
Editorial Senior Producer | Ryan Smith |
VFX Supervisor & Nuke Artists | Tobey Lindbäck |
VFX Senior Producer | Krystle Timm |
Renkçi | Aubrey Woodwiss |
Executive Producer Color | Laurie Adrianopoli |
Editing Şirketi | Whitehouse Post |
CG Lead | Dan Fine |
VFX Executive Producer | Matthew Loranger |
VFX Producer | Alliah Mourad |
VFX Producer | Chanakya Chander |
VFX Creative Director | Tom McCullough |
2D Lead | Aska Otake |
2D Artist | Dylan Nett |
2D Artist | Chris Green |
2D Artist | Jared Pollack |
2D Artist | Esther Song |
2D Artist | Pramod Dwivedi |
2D Artist | Stevenson G |
Design / Animation | James Isaaks |
Design / Animation | Michael Foran |
Renkçi | Ricky Gausis |
Color Assist | Sam Ziaie |
Executive Producer Color | Meghan-Lang Bice |
Color Producer | Caitlin Forrest |
Sound Design and Mix | Walker Music |
Sound Design and Mix | Chris Nungary |
Mix Executive Producer | Abbey Hendrix |
Mix Senior Producer | Dottie Scharr |
Music & Sound Design | Barking Owl |
Executive Producer, Sound Design | Ashley Benton |
ORIGINAL MUSIC | Jacob Plasse |
Music Creative Director | Kelly Bayett |
Executive Producer, Music | Ashley Benton |
Ses Mühendisi | Morgan Johnson |
Görüntü Yönetmeni | Matthew Day |
Focus Puller | Toby Goodyear |
Gaffer | Aldo Camilleri |
Animasyon | Henry Nicholson |
Puppets | Andy Biddle |
Sanat Yönetmeni | Ben Cote |
Art Assistant | Beattie Hartley |
Art Assistant | Martha Hussey |
Grafiker | Joe Kirton |
Model Tasarımı | Robin Crowley |
Food Stylist | Katie Giovanni |
Runner | James Owens |
Fotoğrafçı | Adam Voorhes |
Set Tasarımcısı | Robin Finlay |
Food Stylist | Tina Stamos |
Retoucher | Zach Ahern |
Sanatçı | Anamaria Setti |
Banner Development | We Are Volume |
Creative Agency | BRANDOPUS |
Chief Executive Officer (CEO) | Nir Wegrzyn |
Yaratıcı Ajans Başkanı | Paul Taylor |
Design Director | Matthew Egan |
Design Director | Scott Wilson |
Prodüktör | Seona Bell |
Motion Design | Jack Rogers |
Prodüksiyon Asistanı | Adam Bentley |
Direktör | Alice-Lara Waterman |
Client Manager | Angela Hunter |
Tasarımcı | Charlotte Allibon |
Tasarımcı | Coburn Chambers |
Tasarımcı | Mariana Kertesz |
Creative Finisher | Jason Derby |
Image Creation | Beth Richardson |
Image Creation | Myles Dewberry |
Type Foundry | Colophon |